mieszkanie Szczecin

Tu można pisać o wszystkim

mieszkanie Szczecin

Postautor: majjax99@o2.pl » 21 lip 2019, 12:39

Jestem ze Szczecina i kupiłam mieszkanie 48m od https://ronson.pl/panoramika/ w całkiem niezłej dzielnicy.Powiem szczerze , ze nie sądziłąm że bedzie się to tak opłacać.Kupując mieszkanie z wtórnego rynku musisz doliczyć dodatkowe pieniądze na remonty, poprawki, i umeblowanie, co się moim zdaniem nie za bardzo kalkuluje. A tego dewelopera szczerze ci polecam- najlepsi na rynku. Słyszeliście o nich?
majjax99@o2.pl
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2019, 12:35

Re: mieszkanie Szczecin

Postautor: marian222 » 02 wrz 2019, 11:20

więcej informacji tutaj będzie pan miał kto mi remontował balustradę w moim mieszkaniu.Miałem duże szczęście że na tę firmę trafiłem.
marian222
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2019, 11:11

Re: mieszkanie Szczecin

Postautor: norklin » 23 paź 2019, 16:57

Ja bym jeszcze dodał koszty wnętrz. Fajny dywan z Sinbad może być tutaj mega dobrą sprawą.Tradycyjny dywan to fajna sprawa w mieszkaniu.
norklin
 
Posty: 7
Rejestracja: 26 wrz 2019, 22:11

Re: mieszkanie Szczecin

Postautor: adrian3 » 18 lis 2019, 7:12

Ja od razu jak kupiłem mieszkanie to zastanawiałem się co w nim brakuje i odkryłem że brakuje w nim plexi. Proszę spojrzeć na stronę i tam znaleźć plexi.
adrian3
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2019, 7:04

Re: mieszkanie Szczecin

Postautor: damianek332 » 27 lis 2019, 16:39

przeprowadzki w Warszawie ] To opłacalna usługa dzięki której nie musisz się martwić o pudła do pakowania sprzętu. Możesz zadzwonić do nich i oni wycenią tą usługę. Super jest to że każda ekipa ma w wyposażeniu wózka, pasy oraz narzędzia uprawniające proces pakowania i przewożenia mienia.
damianek332
 
Posty: 67
Rejestracja: 18 lip 2019, 6:10

Re: mieszkanie Szczecin

Postautor: damianek332 » 11 sty 2020, 10:47

Zapraszam chętne osoby do skorzystania z super usługi [url=https://www.krakmax.pl] przeprowadzki w Krakowie[/url to firma która z uwagą dba o potrzeby klienta, bardzo mogę polecić bo dbają oni o meble i przedmioty które przewożą. Zapytaj o cenę, jest ona uzależniona od ilości stanowisk pracy a również od tego czy jest bezpośredni dojazd do klatki.
damianek332
 
Posty: 67
Rejestracja: 18 lip 2019, 6:10

Re: mieszkanie Szczecin

Postautor: Victoria » 08 lut 2021, 12:30

Pochodzę z Warszawy i nabyłam mieszkanie 50m2 od https://www.victoriadom.pl/ w fanie rozwijającej się dzielnicy Ursus. Prawdę powiedziawszy nie myślałam, że będzie to tak korzystna inwestycja. Nieruchomość z drugiej ręki wymaga wkładu finansowego na adaptację oraz odświeżenie. W mojej opinii to się bardzo opłaca. Co więcej tego dewelopera z czystym sercem polecam, budują na potęgę i nie odwalają fuszerki. Kojarzycie go?
Victoria
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2021, 12:25

Re: mieszkanie Szczecin

Postautor: antek44443 » 11 lut 2021, 11:14

Muszę o tym wątku powiedzieć znajomej. Ona tym wątkiem na pewno powinna się bardzo zainteresować.
antek44443
 
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2021, 11:11


Re: mieszkanie Szczecin

Postautor: warjack » 28 maja 2021, 20:56

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
warjack
 
Posty: 756030
Rejestracja: 27 kwie 2021, 5:52

Następna

Wróć do Inne tematy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: balema7104, davy_agten, ledag27859, warjack i 27 gości