Wolny czas

Tu można pisać o wszystkim

Re: Wolny czas

Postautor: melisana » 09 sie 2021, 13:24

;)
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2022, 16:08 przez melisana, łącznie zmieniany 1 raz
melisana
 
Posty: 42
Rejestracja: 03 cze 2020, 5:22

Re: Wolny czas

Postautor: angielka » 10 sie 2021, 12:11

Ja już wam kiedyś pisałam, jak lubię spędzać wolny czas, ale teraz powiem, że dla mojego znajomego to najlepsze są oczywiście: wędka, spławik zanęty wędkarskie , łódź i spokój od wszystkiego ;) . To zapalony wędkarz, który jednak wraca do domu bez łupów, chyba, że to super okaz, albo gdy ma zamówienie od mojej mamy. Doświadczenie to jedno, zabawa i spokój to drugie, ale kto będzie to oprawiał? ;)
angielka
 
Posty: 271
Rejestracja: 14 lut 2020, 16:22

Re: Wolny czas

Postautor: Ivo » 11 sie 2021, 8:41

Brak wolnego czasu, to mi doskwiera :)
Ivo
 
Posty: 3
Rejestracja: 11 sie 2021, 8:33

Re: Wolny czas

Postautor: damianek332 » 18 sie 2021, 6:54

Pragniesz się dobrze nauczyć grać w szachy? Według mnie jest to najlepsza gra jaką można sobie wyobrazić, rozwijają się twoje umiejętności strategticzne i matematyczne. Mogę polecić fajny kurs na stronie szkoła szachów jest tam bardzo dużo fajnych opcji, mozesz zdecydować się na jedną krótką lekcje lub od razu kupić cały pakiet, to będzie bardziej opłącalne.
damianek332
 
Posty: 67
Rejestracja: 18 lip 2019, 6:10

Re: Wolny czas

Postautor: oliwwia1991 » 25 sie 2021, 15:42

Ja polecam tą stronę do poczytania w wolnym czasie: https://www.rankingvps.pl/
oliwwia1991
 
Posty: 20
Rejestracja: 25 lip 2021, 9:31

Re: Wolny czas

Postautor: kamiilionek » 27 sie 2021, 9:27

Wolny czas spędzam na czytaniu książek biograficznych i fantastycznych. Mam kolekcję Światy równoległe - fantastyczna kolekcja" więc mam co czytać. Zastanawiam się nad kupowaniem nowej kolekcji o pająkach i owadach. Ma być 85 tomów. Myślicie, że takie zbieranie kolekcji książkowych jest trafionym hobby i warto na to wydać pieniądze?
Poza tematem. Jeśli masz problem z wyborem upominku dla fana siatkówki to polecam wpis http://niesamowityprezent.pl/index.php/aktualnosci/112-prezent-dla-fana-siatkowki Są tam przykłady wyjątkowych upominków. Warto zapoznać się i przy okazji przeczytać pozostałe wpisu. Strona rozwija się i przybywa nowych wpisów więc warto zaglądać. Szczerze polecam!!
kamiilionek
 
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2021, 8:49

Re: Wolny czas

Postautor: usika » 28 sie 2021, 21:34

Swój wolny czas poświęcam ostatnio na ćwiczenia. Bardzo dbam o swoje mięśnie i aby szybciej rosły stosuję sterydy ze strony https://esterydy.pl/ spisują się świetnie.
usika
 
Posty: 87
Rejestracja: 09 lip 2021, 12:23

Re: Wolny czas

Postautor: perka » 30 sie 2021, 16:44

Wolny czas możecie poświęcić na czytanie ciekawych artykułów, jak na przykład: https://posadzimy.pl/blog/lasy-dobro-ws ... -prywatna/ Swoją drogą jestem bardzo ciekawa, co sądzicie na temat lasów prywatnych? Czy faktycznie lasy powinny być prywatne, a nie publiczne jako dobro wszystkich ludzi?
perka
 
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwie 2021, 8:35

Re: Wolny czas

Postautor: ikornel275 » 31 sie 2021, 9:18

Jak jest trochę wolnego czasu a pogoda dopisuje to spaceruję lub po prostu spędzać czas na świeżym powietrzu. Jak pada deszcz to odpoczywam w domu leżąc na kanapie i oglądając filmy.


__________________
Wózki inwalidzkie
ikornel275
 
Posty: 210
Rejestracja: 28 lip 2021, 9:42

Re: Wolny czas

Postautor: Ricky » 01 wrz 2021, 10:26

W wolnym czasie robię różne rzeczy, zależnie od pogody. Jeżeli jest ładna idę ze znajomymi pograć w tenisa bądź po prostu pospacerować z drugą połówką po parku. Kiedy pogoda nie dopisuje i trzeba siedzieć w domu oglądam ciekawe programy przyrodniczo-naukowe, układam kostkę rubika albo czytam książki. Ostatnia z wymienionych czynności zajmuje mi najwięcej czasu, książki potrafią mnie pochłonąć na długie godziny, zwłaszcza zimą, gdy szybko robi się ciemno i ciężko o inną formę spędzania czasu wieczorami. Do zakupów czasami wykorzystuje internetowy antykwariat w którym można znaleźć naprawdę ciekawe tematy. Czasami kupuje nowe książki albo wypożyczam jednak czytanie starych książek ma w sobie coś innego, ciężko mi to opisać słowami. Generalnie nie lubię się nudzić.
Ricky
 
Posty: 17
Rejestracja: 01 wrz 2021, 9:51

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne tematy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: davy_agten, warjack i 62 gości