Dom

Tu można pisać o wszystkim

Re: Dom

Postautor: mateeuszz » 07 kwie 2021, 11:01

jeśli dom to również problemy ogólnie mówić z budowlanką. Polecam stronę http://expert-budowlany.pl Jest sporo ciekawych artykułów. Może coś się przyda. Szczerze polecam!!
mateeuszz
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2021, 10:21

Re: Dom

Postautor: Michgą35 » 12 kwie 2021, 19:08

Spędzając teraz więcej czasu w domu dostrzegłem pewne braki i zabrałem się za uzupełnienie niektórych elementów. Na pierwszy rzut poszły dywaniki łazienkowe https://www.karko.pl/pl/c/Dywaniki-lazienkowe/238, wcześniej jakoś więcej nie myślałem o czymś na podłogę by było cieplej i bezpieczniej po wyjściu z wanny.
Michgą35
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2021, 18:27

Re: Dom

Postautor: natka » 13 kwie 2021, 5:01

W zasadzie własny dom nam się marzy, ale wiem, że to jest spory wydatek i jak na razie się do tego przymierzam. Co prawda ogólnie mam już na oku sklep budowlany warszawa , ale tak naprawdę nic poza tym. Oczywiście fachowiec jakiś się też po rodzinie znajdzie, ale nie do końca ogarniam, co i jak. No i jeszcze z kasą krucho. Dlatego będę musiała na spokojnie pomyśleć, co i jak, zanim zacznę działać.
natka
 
Posty: 283
Rejestracja: 11 maja 2020, 12:19

Re: Dom

Postautor: polusia » 13 kwie 2021, 14:18

A no u nas szykuje się budowa, ale nie wiem do końca, co się uda, a co nie. Na pewno będziemy myśleć o gotowym projekcie domu, bo to taniej wychodzi i można znaleźć coś idealnie do nas dopasowanego. Oczywiście też oglądamy takie https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-miare-2 rysunki, żeby mieć rozeznanie.
polusia
 
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2020, 10:07

Re: Dom

Postautor: angielka » 14 kwie 2021, 15:43

Ja to mówię, że mój dom, moje zasady, ale tak naprawdę staram się dopasować do społeczeństwa, w którym mieszkam. Jestem im to winna i wiem, że takie miejsca jak Watermark to https://www.sklep-watermark.pl/pompy-glebinowe sklep z pompami głębinowymi muszę odwiedzić. Będę zakładała studnię, bo jednak własna woda, to bardzo dobra sprawa. No i wszyscy wokół to mają i mnie do tego przekonują. Dlatego będę się decydować.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2022, 20:08 przez angielka, łącznie zmieniany 1 raz
angielka
 
Posty: 271
Rejestracja: 14 lut 2020, 16:22


Re: Dom

Postautor: warjack » 29 maja 2021, 5:15

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
warjack
 
Posty: 778996
Rejestracja: 27 kwie 2021, 5:52


Re: Dom

Postautor: warjack » 03 wrz 2021, 1:45

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
warjack
 
Posty: 778996
Rejestracja: 27 kwie 2021, 5:52


PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne tematy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: davy_agten, warjack i 66 gości