Gastronomia

Tu można pisać o wszystkim

Gastronomia

Postautor: woda » 29 paź 2018, 17:59

Chciałbym Wam polecić strone https://www.xxlgastro.pl/pl/sprzet-drob ... -do-pizzy/ , na której znajdziecie profesjonalne wyposazenie kuchenne dla firm oferujących usługi gastronomiczne. Mają bardzo szeroki wybór asortymentu oraz konkurencyjne ceny. Polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym.
woda
 
Posty: 471
Rejestracja: 10 sie 2018, 8:38

Re: Gastronomia

Postautor: justynazielinska » 10 lut 2019, 6:28

Ze swojej strony mogę polecić suszarkę do rąk Buffalo Hig - https://higieniczny.pl/suszarka-do-rak-kieszeniowa-2200-w-stal-nierdzewna-buffalo-hig.html. Ze względu na bardzo szybki czas suszenia dłoni idealne sprawdzi się w restauracji o bardzo dużej rotacji klientów (czas suszenia ok. 8 sekund). Warto podkreślić fakt, iż suszarka w całości wykonana jest ze stali nierdzewnej co ułatwia utrzymanie wysokiego poziomu higieny.
justynazielinska
 
Posty: 10
Rejestracja: 09 lut 2019, 21:28

Re: Gastronomia

Postautor: polusia » 14 lut 2020, 16:09

Widzę, że nie tylko ja myślę o biznesie gastronomicznym. Nie będę jednak taka i z chęcią Ci powiem, że MM Gastro - kompleksowe wyposażenie gastronomiczne ma w dobrej cenie. Nie mam pojęcia, co Cię najbardziej interesuje, ale zdecydowanie tam znajdziesz wszystko, co konieczne.
polusia
 
Posty: 129
Rejestracja: 11 lut 2020, 10:07

Re: Gastronomia

Postautor: angielka » 14 lut 2020, 16:24

W biznesie gastronomicznym również przydaje się czasem jakiś regał, albo inny produkt, charakterystyczny dla sklepów, czy w ogóle powierzchni sprzedażowych. Niełatwo się tego dokupić, dlatego podpowiadam, że ta oferta jest dla Was ;) .
angielka
 
Posty: 272
Rejestracja: 14 lut 2020, 16:22

Re: Gastronomia

Postautor: bkaspd » 01 kwie 2021, 13:09

Nie wiem jak dla was, ale osobiście uważam, że ważne dla gastronomii są również środki czystości. Zanim z powrotem otworzą te gałąź gospodarki można się na spokojnie przygotować i zaopatrzyć w odpowiednie produkty.
bkaspd
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2021, 13:03

Re: Gastronomia

Postautor: tetrus » 08 kwie 2021, 19:45

We Wrocławiu korzystam przeważnie z gastronomi za pośrednictwem usług cateringowych. Długo szukałem firmy, która uwielbia przyrządzać jedzenie i karmić ludzi. Uważam, że jeśli ktoś kocha, to co robi, to czuć w jego potrawach. Przykładem jest Pani Joanna z HeavenHome oferująca m.in. catering na imprezy https://heavenhome.pl/catering-na-imprezy-wroclaw/. Nigdy nie spodziewałbym się, że jedzenie na wynos może być tak smaczne i tak niedrogie. Jestem stałym klientem od pół roku i jeszcze żadne danie nie było zepsute.
tetrus
 
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwie 2021, 19:36

Re: Gastronomia

Postautor: majster » 09 kwie 2021, 18:43

Dzisiaj wraca się do odzieży reklamowej jako formy reklamy glownie dla gastronomii i firm ktore moga działać na zewnarz zeby byc lepiej widoczną marką.
majster
 
Posty: 15
Rejestracja: 09 kwie 2021, 18:41


Re: Gastronomia

Postautor: warjack » 29 maja 2021, 2:32

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
warjack
 
Posty: 806029
Rejestracja: 27 kwie 2021, 5:52


Następna

Wróć do Inne tematy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: davy_agten, warjack i 154 gości