Budowa domu - instalacje

Tu można pisać o wszystkim

Budowa domu - instalacje

Postautor: baranekmaly » 10 gru 2021, 14:16

Projektując i budując dom , stawiajmy dziś na nowoczesne rozwiązania, jednym z nich bez wątpienia jest fotowoltaika - to instalacje, które będą dla nas produkować a tym samym oszczędzać energie elektryczną, przy obecnych cenach prądu - ma to znaczenie. Warto zacząć od kontaktu ze specjalistami - https://ekofachowcy.pl/ na pewno przyjadą na miejsce, zadadzą nam pytania, na podstawie wywiadu oraz poglądu technicznego, zaproponują nam instalacje fotowoltaiczną. Jej składowe to panele, falownik oraz inne elementy, stawiajmy też na w miarę solidnych producentów - to oszczędzi nam problemów podczas całej eksploatacji.
baranekmaly
 
Posty: 92
Rejestracja: 29 lis 2021, 10:07

Re: Budowa domu - instalacje

Postautor: Lingowski.Rafal1988 » 19 gru 2021, 15:05

Proszę sprawdzić naszą ofertę na mycie dachów.
Lingowski.Rafal1988
 
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2021, 14:40

Re: Budowa domu - instalacje

Postautor: rita32 » 22 gru 2021, 18:09

Instalacje są ważne, ale wszyscy zawsze zwracają uwagę na wystrój. Dlatego warto przeglądać różne blogi, żeby być z trendami na czasie. Ze swojej strony polecam blog https://domowniczy.pl/ . Piszą o wielu ciekawych rozwiązaniach, które mogą poprawić funkcjonalność domu.
rita32
 
Posty: 11
Rejestracja: 01 gru 2020, 9:13

Re: Budowa domu - instalacje

Postautor: mondry » 22 gru 2021, 19:14

Jak najbardziej są to bardzo ważne rzeczy i ja również skupiałem się w głównej mierze na mojej instalacji wodnej. Pamiętam także, że od razu zdecydowałem się na zakup pompy pionowej https://www.dostudni.pl/pompa-pionowa-c ... d4358.html i na całe szczęście wszystko udało się tak jak to sobie założyłem.
mondry
 
Posty: 533
Rejestracja: 24 mar 2021, 20:37

Re: Budowa domu - instalacje

Postautor: natka1 » 19 sty 2022, 22:36

Budowa domu to dużo wyzwań, a pracy jeszcze więcej. Te wszystkie instalacje to najlepiej fachowcom zlecić, żeby wszystko potem grało. Ja do swojego domu będę zamawiała drzwi zewnętrzne. W sumie to już wstępnie wybrałam na stronie https://lukardrzwi.pl . Przy takich wyborach zwracam uwagę nie tylko na wygląd, ale też jakość i wytrzymałość.
natka1
 
Posty: 10
Rejestracja: 24 lis 2021, 0:16

Re: Budowa domu - instalacje

Postautor: Formica1234 » 26 sty 2022, 9:24

Jesteście w trakcie budowy domu? Według mnie warto zadbać o odpowiedni sprzęt. Polecam Wam dźwigi Legnica , na stronie macie możliwość wypożyczenia specjalistycznego sprzętu który z pewnością ułatwi Wam pracę na budowie.
Formica1234
 
Posty: 412
Rejestracja: 26 paź 2020, 13:03

Re: Budowa domu - instalacje

Postautor: natka » 26 sty 2022, 10:06

Okej, a jeśli ktoś się na domy z prefabrykatów keramzytowych chce zdecydować, to jak tam będzie z instalacjami? Normalna sprawa, czy jakoś to trzeba inaczej załatwiać? Dodam może, że bardzo mnie ten temat osobiście interesuje, ponieważ znajomi się na taką budowę chcą pokusić. A kto wie, może i dla nas to byłaby odpowiednia szansa?
natka
 
Posty: 283
Rejestracja: 11 maja 2020, 12:19

Re: Budowa domu - instalacje

Postautor: fallon » 26 sty 2022, 19:35

Skoro wykonujecie instalacje u siebie w domu, to warto też zastanowić się chociażby nad takimi aspektami, jak oświetlenie. Tutaj akb-poland.com możecie zapoznać się z bardzo atrakcyjną ofertą, jak chodzi o taśmy led, profile led itd. Z nimi możecie wykonać sobie praktyczne i funkcjonalne oświetlenie.
fallon
 
Posty: 176
Rejestracja: 06 sie 2020, 9:03


Re: Budowa domu - instalacje

Postautor: warjack » 03 mar 2022, 21:46

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisions.comfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdamper.rutemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
warjack
 
Posty: 785326
Rejestracja: 27 kwie 2021, 5:52

Następna

Wróć do Inne tematy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: davy_agten, warjack i 47 gości