Projektowanie wnętrz

Tu można pisać o wszystkim

Projektowanie wnętrz

Postautor: woda » 08 lis 2021, 11:39

Jeżeli chodzi o mnie,to skorzystałem z profesjonalnego biura projektowego wnętrz - projektant wnętrz kraków , poniewaz cenię sobie jakość w rozsądnej cenie. Samodzielne projektowanie wymaga wiedzy oraz ogromnej ilości czasu, a oni stworzyli dla mnie projekt idealny, zgodny z moim zaleceniami.
woda
 
Posty: 471
Rejestracja: 10 sie 2018, 8:38

Re: Projektowanie wnętrz

Postautor: mondry » 31 gru 2021, 9:28

Tak się składa, że ja w swoich wnętrzach bardzo przepadam za posiadaniem dywanów i muszę przyznać, ze już nawet kilka ich mam. Jeśli wiem, ze należy je wyczyścić to wtedy w pralni dywanów https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/cennik/ zawsze zrobią to bardzo profesjonalnie. Jak dla mnie taka wiedza jest niezwykle przydatna.
mondry
 
Posty: 530
Rejestracja: 24 mar 2021, 20:37

Re: Projektowanie wnętrz

Postautor: nocker » 31 gru 2021, 12:48

Ja projektuję wnętrze pokoju mojego dziecka właśnie i tutaj https://www.gama-sklep.com.pl/category/ ... ziezowe-89 znalazłam fajną ofertę na meble młodzieżowe. Zamawiał ktoś z was już je tam może? Bo ceny na pewno zachęcają a do tego znalazłam jeden komplet który szczególnie mi się spodobał.
nocker
 
Posty: 95
Rejestracja: 12 paź 2021, 12:49

Re: Projektowanie wnętrz

Postautor: dominika123 » 06 sty 2022, 12:44

A myśleliście może nad wykorzystaniem sztukaterii? Powiem wam, że ostatnio znalazłam wiele informacji na ten temat w https://wieszak.net/ i szczerze mówiąc jest to świetne rozwiązanie, na które warto się zdecydować
dominika123
 
Posty: 95
Rejestracja: 09 gru 2021, 12:58

Re: Projektowanie wnętrz

Postautor: Kokon » 06 sty 2022, 20:18

A skoro już mowa o wnętrzach, to jakie ściany w mieszkaniu najbardziej się Wam podobają? Czy wolicie ściany pomalowane farbą, czy takie, na których jest położona tapeta? Ja ostatnio fajne tapety ścienne widziałam na stronie internetowej https://bbhomedecor.pl/sklep/5-tapety-scienne. Niektóre z nich mają naprawdę wyjątkowe, ciekawe wzory. A co Wy o nich sądzicie? Podobają się Wam takie tapety?
Kokon
 
Posty: 27
Rejestracja: 20 cze 2021, 11:27

Re: Projektowanie wnętrz

Postautor: winetta » 21 sty 2022, 0:06

Zanim wnętrza to czeka nas budowa domu. Jakie projekty domów podobają się Wam najbardziej, na jaki byście sami się zdecydowali? Z tego co widzę to moi znajomi wybierają głównie domy jednorodzinne, z takim rozplanowaniem pomieszczeń aby było przytulnie, każdy z domowników miał dla siebie miejsce w domu ale z drugiej strony aby dom udało się w rozsądnych kosztach wybudować i wykończyć. Sama również wybrałabym obecnie dom jednorodzinny z poddaszem, do 100m2 w zupełności by mi wystarczył.
winetta
 
Posty: 12
Rejestracja: 29 lis 2021, 20:40

Re: Projektowanie wnętrz

Postautor: Zazosia » 26 sty 2022, 17:50

Dobrze jest mieć wsparcie takiej osoby, kogoś kto zrobi wam projekt. Ja to próbuje sama ale nie jest to łatwe i trwa to długo, kupuje po jednej rzeczy i staram się tak coś powoli dopasowywać. Oglądam teraz Stoły rozkładane jest to oczywiście bardzo ważny zakup do jadalni.
Zazosia
 
Posty: 28
Rejestracja: 06 paź 2021, 7:17


Re: Projektowanie wnętrz

Postautor: warjack » 03 mar 2022, 14:41

сайтсайтсайтинфосайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтинфосайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
warjack
 
Posty: 779717
Rejestracja: 27 kwie 2021, 5:52


Następna

Wróć do Inne tematy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], davy_agten, warjack i 32 gości