Mieszkanie

Tu można pisać o wszystkim

Mieszkanie

Postautor: adam333266767 » 29 mar 2021, 14:02

Ja jestem bardzo zadowolony bo kilka tygodni temu skorzystałem z bardzo dobrej oferty Projekt mieszkania .Z tej oferty każdemu polecam skorzystać.
adam333266767
 
Posty: 1568
Rejestracja: 05 sie 2020, 4:32

Re: Mieszkanie

Postautor: woda » 31 mar 2021, 12:29

Jeśli budujecie swój własny dom to może zastanawiacie się jakie ogrzewanie wybrać. Ja polecam gazowe. Zobaczcie na stronę ogrzewanie amerigas opinie poczytacie tutaj właśnie na temat gazowej instalacji. Zobaczcie i porównajcie sobie oferty. Polecam serdecznie.
woda
 
Posty: 466
Rejestracja: 10 sie 2018, 8:38

Re: Mieszkanie

Postautor: Bartek1212 » 02 kwie 2021, 10:24

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem psa do nowego mieszkania, to jak najbardziej mogę Ci polecić ten blog o psach :D Mam nadzieję, że znajdziesz tam jakieś porady :)
Bartek1212
 
Posty: 10
Rejestracja: 19 wrz 2020, 12:42

Re: Mieszkanie

Postautor: mateeuszz » 07 kwie 2021, 10:56

jak mieszkanie to nieraz sprawy budowlane. Natknąłem się na fajną stronkę o budowlance. O to link: http://expert-budowlany.pl/ Jest tam sporo ciekawych artykułów. Widać, że strona rozwija się więc warto zaglądać.
mateeuszz
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2021, 10:21

Re: Mieszkanie

Postautor: angielka » 15 kwie 2021, 11:23

A mieliście już taką sytuację, że nie mogliście się dostać od środka, do mieszkania? Ja owszem i powiem wam, że to wcale nie jest przyjemne. A w zasadzie takie https://www.pogotowie-zamkowe-warszawa- ... szawa-24h/ pogotowie nie było wzywane, bo mąż jakoś wyhaczył klucz, jednak o mały włos. Dodam, że tak naprawdę sporo osób korzysta z takiego właśnie pomocnika i nie ma z tym problemów.
angielka
 
Posty: 271
Rejestracja: 14 lut 2020, 16:22

Re: Mieszkanie

Postautor: polusia » 15 kwie 2021, 13:08

Mając mieszkanie, nie musicie się martwić o wiele rzeczy. Jednym z nich będzie na przykład coś takiego jak plamy na kominie . Można powiedzieć, że jeśli występują na kominie, to jest to sprawa wspólnoty, a nie wasza. A u nas z kolei wszyscy się tym zamartwiają. Ja wiem, że są na to sposoby i że fachowca należy wezwać, ale koniec końców nie mam na to kasy. To na razie nic nie robię.
polusia
 
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2020, 10:07

Re: Mieszkanie

Postautor: natka » 16 kwie 2021, 10:51

W sumie to ja się nie dziwię, że wolicie mieszkanie. Mnie to teraz problem z elewacją męczy, muszę się zastanowić, czy takie https://ropeexpert.pl/naprawa-elewacji/ usługi nie będą mi potrzebne. Coś mi się wydaje, że jednak będą. Także widzicie, koszt się niezły szykuje.
natka
 
Posty: 283
Rejestracja: 11 maja 2020, 12:19

Re: Mieszkanie

Postautor: Ronia » 19 kwie 2021, 21:46

Ja jestem teraz w trakcie urządzanie mieszkania, tak naprawdę wszystkie meble już mam, dzisiaj odebrałam zasłony zaciemniające i narzuty na łóżka, także wszystko zmierza już ku końcowi, a ja nie mogę doczekać się efektu końcowego :)
Ronia
 
Posty: 23
Rejestracja: 29 cze 2020, 18:48


Re: Mieszkanie

Postautor: warjack » 28 maja 2021, 18:18

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
warjack
 
Posty: 756164
Rejestracja: 27 kwie 2021, 5:52

Następna

Wróć do Inne tematy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: ilakayal, ledag27859, warjack i 24 gości